"AHATLI YA İYİ GELECEK"

Hayırlı Olsun

Ahatlı köyü merkez cammiinde uzun yıllar imamhatip görevinde bulunan Halil Özdede’nin kızı Şeyma Özdede Tıp fakültesinden mezun olup Zonguldak Atatürk devlet hastanesine ( SSK ) pratisyen hekim olarak atanmıştır. Derneğimiz olarak uzun yıllar köyümüzde yaşamış dr. kızımıza ve ailesine hayırlı olsun der hayırlı hizmetlerde bulunmasını temenni ederiz

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayakta ve şapka

Ahatlı Köyü halkından Galip ve Müzeyyen kızı Melisa Akbaşlı hemşirelik bölümünü bitirdikten sonra  Çaycuma Devlet hastanesine hemşire olarak atanmıştır. Derneğimiz olarak hayırlı olsun der, mesleğinde başarılı olmasını temenni ediyoruz.   

Ahatlı Köyü halkından Satılmış(Çakır) ve Gülendam oğlu Yunus Emre Akbaş gördüğü bir yıllık eğitimin ardından polis olarak Gaziantep iline atanmıştır. Derneğimiz olarak hayırlı olsun der, mesleğinde başarılı olmasını diliyoruz. 

Köyümüz Ellezli mahallesi halkından Sabahattin oğlu Arif Karaoğlu Yaş, gün ve yıl şartını tamamlayarak SGK dan emekli olmuştur. Allah’tan kardeşimize emekliliğini hayırlı olsun der ömrünün geri kalan kısmında  hayırlı bir ömür sürmesini dileriz.


Köyümüz halkından Galip Akbaşlı(Hacı)’nın kızı Meliha Akbaşlı okuduğu bölümü başarı ile tamamlayarak mezun oldu.  Çorum’da kurulu olan Hitit Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümününü 4 yılda  başarı ile tamamlayarak  mezun olan kızımızı tebrik diyoruz. Çocuklarının mezuniyetini  gören aileyi de  tebrik ediyoruz.


Köyümüz halkından İhsan Uslu ( Ersan )’ın oğlu Kürşat Uslu  okuduğu bölümden mezun oldu. Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi Devrek Meslek yüksek okulu ( 2 yıllık )  İşletme bölümünü, program 2. si olarak tamamlayıp ,  başarı ile mezun olan kardeşimizi ve ailesini tebrik ediyor, bundan sonraki yaşamında  başarılar dileriz.


Köyümüz halkından ve Ellezli camii imamhatibi Şaban Danagöz kardeşimizin oğlu Emre Danagöz, Abant İzzet Baysal üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakultesi “Kamu yönetimi” bölümünden mezun oldu. Okuduğu bölümü başarı ile bitiren Emre kardeşimize bundan sonraki yaşamında  da başarılar dileriz.


Ahatlı köyü Eski muhtarlarında Ahmet Hamdi Akcaalan’ın oğlu Serhat Akcaaln Afyon Kocatepe tıp fakültesinden mezun oldu ve  aynı fakültede Ortapedi dr. olarak göreve başlamıştır.Yeni görevi hayırlı olsun der, işlerinde başarılar dileriz.


Ahatlı köyü Eski muhtarlarında Ahmet Hamdi Akcaalan’ın kızı Behiye  Akcaalan Ankara tıp fakültesinden başarı ile mezun oldu ve yine Ankara da Kulak burun boğaz dr. olarak göreve başlamıştır. Yeni görevi hayırlı olsun der, işlerinde başarılar dileriz.


Ahatlı köyü kalkındırma güzelleştirme ve koruma derneği başkan yardımcısı, Ahmet Ali Akçaalan’ın kızı Hümeyra Akçaalan   Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü başarıyla tamamlayarak mezun oldu. Okuduğu bölümü 4 yıl sonra başarı ile bitiren kızımızı ve ailesini tebrik eder bundan sonraki yaşamında da başarılı bir ömür geçirmesini Allah’tan niyaz ederiz.


Köyümüz Elezi mahallesinde ikamet eden  Mehmet Döngel  oğlu Muhammet Döngel Çaycuma merkezde Serbest muhasbeci/Mali müşavirlik birosu açmıştır. Kendilerine, Allah’tan yeni işyerlerinin hayırlı olmasını, helalinden bol  bereketli kazançlar elde etmesini temenni ediyoruz.


Köyümüz halkından Sebahattin Karaöz (Simoviç)  Çaycuma  küççük sanai sitesinde oto yıkama kuaför işletmeciliğine başlamıştır. Kendilerine, Allah’tan yeni işyerlerinin hayırlı olmasını, helalinden bol  bereketli kazançlar elde etmesini temenni ediyoruz.


Köyümüz halkından İlhan Uslu (Erhan) oğlu Ramazan Ferdi  Uslu Türk silahlı kuvvetlerinde  göreve başlamıştır. Allah Vatan millete hayırlı hizmetler etmeyi nasip etsin.


Köyümüz halkından Satılmış Akçaalan (Koca Ömer)  oğlu Ünal Akçaalan Yaş, gün ve yıl şartını tamamlayarak SGK dan emekli olmuştur. Allah’tan kardeşimize hayırlı olsun der ömrünün geri kalan kısmında  hayırlı bir ömür sürmesini dileriz.


Köyümüz halkından Dursun Uslu oğlu Kemal Uslu Türk silahlı kuvvetlerinde  göreve başlamıştır. Allah Vatan millete hayırlı hizmetler etmeyi nasip etsin.

 


Derneğimiz başkanı Baki Akbaş’ın kızı Zeliha Burçin AKBAŞ Mezun olduğu Sosyal hizmet bölümü ile alakalı,  Aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlı Çaycuma 0/13 yaş yetiştirme yurdunda işe başlamıştır. Yeni işinin hayırlı olmasını diler, mesleğinde başarılar dileriz.

 

Paylaşım Alanı

f t g w